Документація питань з охорони праці.

Зупинити кров - значить зберегти життя.

Документація з охорони праці - це документи, визначені законодавством з охорони праці, як обов'язкові для кожного виду підприємницької діяльності. Це накази, які формують систему управління охороною праці, програми навчання, програми інструктажів з питань охорони праці, протоколи перевірки знань, графіки перевірки знань працівників, графік медоглядів, висновки медоглядів працівників, плани роботи з охорони праці, положення з охорони праці, інструкції з охорони праці по професіям і інструкції з охорони праці за видами робіт, затверджені переліки, такі перелік робіт підвишеної небезпеки, переліки працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки, як перелік інструкцій з охорони праці, інші переліки, інше, інше, інше...

До кожного документу встановлені вимоги щодо його структури, змісту, форматування, інші вимоги.

Внутрішні нормативні документи повинні відповідати чинному законодавству на поточний час, адже чинне законодавство постійно змінюється. Тому внутрішні нормативно-правові акти охорони праці (НПАОП) підлягають періодичному аудиту і редагуванню.

Ми проведемо аудит існуючої документації з питань охорони праці щодо відповідності чинному законодавству і, при необхідності, розробимо повний пакет документів станом на поточний час.

На зв'язку
65000, м. Одеса, Михайлівська вулиця, 44в