27.01.2023

Проф Освіта

Навчання без відриву від виробництва

Щоб отримати професію не обов’язково витрачати півроку вашого часу.

Соціальна потреба сьогодення — професіональна освіта без відриву від виробництва

Щоб заробити які небудь гроші, молоді люди, часто з вищою освітою, йдуть працювати на робітничі професії не маючи фаху. З часом набувають досвіду на виробництві і постає питання про підвищення зарплати за кваліфіковану роботу. Але «корочок» на професію нема. В учбовий заклад професійно-технічної освіти йти на пів року (а то й на три роки), значить втратити оплачуване робоче місце і стабільний дохід на весь цей час.

Що робити? Читай в кінці статті…

Інша ситуація.

Керівник підприємства організував навчання на виробництві.

Працівники навчились на виробництві кваліфіковано виконувати роботи, наприклад, електрогазозварника, водія навантажувача, стропальника, інше… Але відповідно до чинних нормативних актів України для виконання відповідних робіт працівник повинен набути професію і мати відповідне посвідчення. Керівник розуміє, що допуск до виконання робіт некваліфікованого працівника, тобто працівника, кваліфікація якого документально не оформлена, є порушенням чинного законодавства України.

Постає питання:
Звільнити працівника без «диплома», який кваліфіковано виконує робочі завдання і на його місце взяти робочого з «корочкою», але без досвіду і необхідних навичок, ще й у час, коли терміни замовлення піджимають…

Це не вихід…

У стислі терміни, відповідно до вимог часу, на базі ТОВ «Учбовий центр «СПЕЦІАЛІСТ», ми проводимо навчання та оформлюємо необхідні документи ( протокол кваліфікаційної комісії та посвідчення або диплом ) за професіями:

Машиніст крана (кранівник)
Стропальник
Водій навантажувача
Електрогазозварник
Оператор заправних станцій
Ліфтер
Машиніст компресорних установок
Оператор котельні
та інші

Навчання здійснюється на підставі Наказу Міністерства освіти і науки України №175-Л від 06.03.2019р. та Протоколу засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України №126 від 06.03.2019р.

Ми оперативно розглянемо Вашу заявку і надамо допомогу у вирішенні такого питання, при необхідності, без відриву працівника від виробництва.

Ціни нашого учбового центру доступні для кожного.

Дзвоніть : +380 (95) 735-65-65